Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
ПРО КОМПАНІЮ

Пошук по сайту

СТО «Немирів-Авто»    веде свій початок з 90-х років і сьогодні є авторитетним і найбільш відвідуваним місцем, де можна вирішити всі проблеми, що виникли у автовласників з їх машинами.

Із завданням відновлення бувалого автомобіля до рівня, який він мав, зійшовши з конвеєра заводу-виготовлювача, в змозі впоратися далеко не кожна автомайстерня.

Такий рівень техобслуговування може запропонувати лише станція, що володіє висококваліфікованими фахівцями, професійним обладнанням, відповідними запчастинами і нерідко навіть власним виробництвом.

За відповіддю на питання, які «мізки і руки» належить мати серйозного СТО, досить вирушила за 40 км від Вінниці - до славного міста Немирів. Тут розташований відомий в регіоні і за його межами сервісний комплекс підприємства «Немиров Авто», який об'єднує ремонтні майстерні, шинний центр, магазин автозапчастин та сучасну автомийку. Ремонт і обслуговування автомобілів виконуються на декількох ділянках і кожному процесу тут приділяється пильна увага.

 

КОМП'ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА

Щоб поставити правильний діагноз - автомобіль для початку потрібно всебічно обстежити. В автомайстерні «Немиров Авто» використовують все необхідне діагностичне обладнання для роботи з багатьма марками американського, європейського, азіатського і російського виробництва. Спеціальні сканери і тестери дозволяють провести діагностику виконавчих механізмів і блоків управління, двигунів, ходової частини і різних систем бензинових і дизельних автомобілів. Крім того, автосервіс в своєму розпорядженні має унікальний прилад для перевірки і регулювання розвал-сходження - електронний стенд нового покоління Geoliner 550 prism від компанії Hofmann, який використовує просторову 3D-технологію. Прилад є передовою розробкою в області регулювання колісної бази і розпізнає понад 350 світових автомобільних марок. В Україні таких стендів тільки сім. Датчики приладу, які встановлюються на задні колеса автомобіля, використовують систему bluetooth для обміну інформацією між собою і для зв'язку з базою, що дозволяє мобільно проводити вимірювання без переміщення основної стійки. Що важливо - стенд високоточний, не вимагає додаткового калібрування і дає мінімальну похибку. З цим обладнанням СТО може обслуговувати навіть комерційний автотранспорт вагою до 7,5 т.

 

ДВИГУНИ

Ремонт двигунів в «Немиров Авто» на особливому рахунку, оскільки СТО починала свою діяльність як майстерня по ремонту двигунів. При ремонті головок блоку фахівцям допомагає високоточне обладнання торгової марки MIRA (Швейцарія). Ці компактні прилади дозволяють якісно і швидко обробляти головки блоків циліндрів в різних типах автомобілів, що прискорює сам процес ремонту. Особливий вид сервісу, на якому спеціалізується СТО, - установка, діагностика і ремонт турбокомпресорів. Це високотехнологічні агрегати, робота з якими вимагає особливої ​​підготовки персоналу і наявності професійного обладнання. Відповідно, більшість автосервісів ігнорує їх обслуговування. «Немиров Авто» обслуговує турбодвигуни всього регіону і є сертифікованим дилером компанії «Турбо Кар», офіційного дистриб'ютора концерну BorgWarner Turbo Systems (США) - одного з найбільших виробників турбін і трансмісій в світі. Співпраця з «Турбо Кар» дозволяє не тільки пропонувати хорошу ціну на турбокомпресори і кардани, а й кваліфіковано їх ремонтувати, використовуючи постійно наявні в наявності ремкомплекти від виробника. Завдяки співпраці з «Турбо Кар» СТО має ділянку по ремонту і виробництва карданних валів з використанням запчастин, технології та обладнання німецької компанії «Welte-Wenu GMbH».

 

РИХТУВАННЯ

На окреме слово заслуговують роботи з рихтування та відновленню геометрії рам і кузовів автомобілів. Для підвищення якості команда майстрів з успіхом використовує власні напрацювання, літературу, комп'ютерну базу даних і, звичайно, спецобладнання. В СТО встановлено рихтовочний стенд компанії Walder, безпосередньо що спеціалізується на такому обладнанні. За допомогою стендового підйомника, фіксуючих агрегатів і витяжних пристроїв можна провести ремонт будь-якого ступеня складності в стислі терміни. Безліч робіт з рихтування виконується апаратом односторонньої точкового зварювання - споттер. З його допомогою можна виконати усадку і зварювання будь-якого автомобільного металу, відновити деформовані елементи кріплення. Споттер також зручно використовувати на деталях кузова, до яких немає можливості без розбирання дістатися зсередини (наприклад, двері, пороги). Апарат дозволяє рихтувати такі місця з зовнішньої сторони, «витягнути» вм'ятину. Відповідно економиться час (в тому числі клієнтський) і матеріали.

 

ЗАПЧАСТИНИ

Склад компанії має оперативний запас запчастин до багатьох маркок сучасних автомобілів. Якщо необхідна деталь тимчасово відсутня, її можна замовити по комп'ютерним каталогам виробників, подібно до того як відбувається в дилерському центрі - запчастини підбираються під конкретний автомобіль по VIN-коду. Якщо запчастина відсутня в Україні, то доставка замовлених деталей з Німеччини здійснюється дуже швидко - протягом 5-7 днів. 

 

ШИНОМОНТАЖ

За якість шиномонтажних робіт відповідає обладнання італійської фірми ТЕСО і висококваліфікований персонал, частина якого пройшла навчання в Німеччині, а також в Києві на семінарах компанії Ті-Ді-Сі (вантажні шини). Тут ремонтують пошкодження шин всіх типів транспортних засобів, в тому числі сільськогосподарської, кар'єрної і спецтехніки. Для цього виду робіт, який здійснюють далеко не всі шиномонтажні центри, встановлений верстат, що дозволяє працювати з колесами діаметром до 2,5 м. Також в майстерні відбалансують колесо будь-якого типу, зроблять нарізку протектора і рихтування сталевих дисків.

 

ВИРОБНИЦТВО

Компанія «Немиров Авто» виробляє рукава високого тиску для власних потреб і на продаж. За якістю нові шланги не поступаються оригінальним. Роблять немирівські РВТ з німецького матеріалу за технологією компанії Cohline (Німеччина) на німецьких верстатах Uniflex. Технологія і обладнання дозволяють виготовляти рукави різного діаметру і довжини. Додатково СТО надає послуги з ремонту клієнтських РВТ.

 

МОТЕЛЬ «КАМЕЛОТ»

Залишилося відзначити, що на СТО приїжджають клієнти з інших міст, а тому до розміщення та обслуговування автолюбителів підходимо як до додаткового виду сервісу. Пропонуємо послуги комфортабельного мотелю і кафе-бару в «Немиров Авто». 

 

ЮРИДИЧНА ІНФОРМАЦІЯ:

Фізична особа - підприємець Глиняний Сергій Вікторович

Р/р 26002286682 Райффайзен Банк „Аваль" м. Київ

МФО 380805, ЗКПО 2485212671

Індивідуальний податковий номер: 2485212671

Свідоцтво платника ПДВ: 52541191

Дата державної реєстрації: 27.07.1993р

Місце державної реєстрації: Немирівська районна державна адміністрація Вінницької області

Серія В00 №695193

Платник податку на загальних підставах

Юридична адреса: 22800, Вінницька обл., м. Немирів, вул.Маяковського, 16

Поштова і фактична адреса: 22800,Вінницька обл., м. Немирів, вул.Горького, 4б.

Факс : (04331)2-28-87, (04331)2-38-83

 

Директор: Глиняний Сергій Вікторович - тел. 0674301981

Фінансовий директор: Глиняна Олена Василівна - тел. 0672568055

Бухгалтер: Шрамко Наталія Володимирівна - тел. 097290755

Начальник отдела запчастей: Шевчук Сергій Миколайович - тел. 0672635833

Залиште заявкуПереглянути Станцію техобслуговування «АвтоНеміров» на великій мапі