Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
РЕМОНТ КАРБЮРАТОРА
 
Вам потрібен евакуатор?
Телефонуйте: 38(067) 49-159-79
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше! ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ПОСЛУГИ ЕВАКУАТОРА
 

Замовляючи у нас евакуатор Ви отримуєте:

 • евакуацію транспортних засобів і вантажів вагою до 5 тонн;
 • «Немирів-Авто» працює цілодобово і без посередників;
 • ми обов'язково відповідаємо на виклик і виїжджаємо до Вас;
 • нам не страшні погодні умови або будь-які інші перешкоди;
 • де б Ви були наша найближча машина оперативно приїде;
 • цінова політика більш ніж демократична;
ПОТРІБЕН ЕВАКУАТОР?
Register

Пошук по сайту

Станція технічного обслуговування «Немирів-Авто» проводить діагностику, ремонт і заміну карбюраторів будь-яких модифікацій, як на іноземних автомобілях, так і вітчизняного виробництва.

 
remont i rehuliuvannia karbiuratora

 

Що таке карбюратор?

З французької мови «carburation» перекладається як змішування. Через карбюратор всмоктується повітря ззовні, який перед цим проходить через спеціальний фільтр. Потім це повітря змішується з паливом, яке надходить через жиклер. В результаті утворюється паливна суміш.

Якщо карбюратор працює правильно, по масі повинна вийти вірна пропорція повітря і бензину. Потім відбувається згорання палива, але при обліку, що правильно справляються зі своїми функціями інші елементи транспортного засобу.

Саме з цієї причини фахівці «Немирів-Авто» не рекомендують виконувати ремонт карбюратора власними силами. Краще звернутися за допомогою до професіоналів - у такому випадку ви заощадите не тільки свої сили, нерви, а й фінансові кошти у подальшому.

 

Ремонт і регулювання карбюратора

Як було зазначено раніше, карбюратор - це досить складний пристрій, незважаючи на свої невеликі розміри. Він призначений для створення горючої бензиново-повітряної суміші, і регулювання витрати палива.

Карбюратори бувають декількох типів:

 • з горизонтальним потоком (зазвичай застосовуються на мотоциклетної техніки, в човнових моторах і формованих автомобільних системах);
 • з падаючим потоком (найбільш зустрічається варіант);
 • з висхідним потоком.

При незначних поломки карбюратор з автомобіля можна і не знімати. Але при істотних поломках повного вилучення не уникнути. Найчастіше порушення в роботі карбюратора відбуваються від того, що в каналах відкладаються смоли. У такому випадку вдаються до продування повітрям або промиванні ацетоном. Іноді можуть поламатися окремі елементи. Також має місце фізичне зношення складових. Чи не рідкісною проблемою вважається порушення герметичності корпусу і каналів. У будь-якому випадку потрібне втручання спеціаліста.

 

Типи поломок карбюратора

Ремонт і регулювання карбюратора ВАЗ та інших вітчизняних машин може знадобитися з найрізноманітніших причин. Нижче наведемо деякі з них.

 • 1Утворення конденсату. Досить рідкісна поломка, яка виникає при їзді в негативні температури. Також в пристрій може потрапити тосол. В результаті може спостерігатися поява конденсату.
 • 2Удари. Найчастіше пов'язані з низькоякісним паливом. Не буде зайвим прочистити жиклери. «Стрільба» в карбюраторі після таких нескладних операцій повинна припинитися.
 • 3Відсутність бензину. Якщо в системі відбувся зазор, то в карбюратор не поступатиме паливо. В такому випадку обов'язково потрібно регулювання карбюратора. Пристрій потрібно буде розібрати.
 • 4Перелив бензину. Якщо в карбюратор надходить дуже багато бензину, то складно завести двигун. Доведеться купувати нові свічки запалювання і проводити регулювання карбюратора авто.

Ремонт карбюратора може знадобитися і з інших причин. Після завершення відновлювальних заходів знадобиться застосування синхронізатора. З його допомогою неможливо налаштувати правильну роботу карбюратора.

Якісне обслуговування карбюраторів є складним питанням. Це пов'язано з тим, що все менше автомобілів випускається з карбюраторами. Тому і кількість технічних центрів, які надають подібні послуги, не значне.

Але що стосується СТО «Немирів-Авто», тут зроблять професійний і оперативний ремонт карбюратора автомобілів різного виробництва, а найголовніше, за розумними цінами!

 

Залиште заявку

ЧОМУ СЛІД ЗВЕРТАТИСЯ В НАШ АВТОСЕРВІС?

СТО «Немирів-Авто» - професійний підхід до ремонту і технічного обслуговування автомобілів корпоративних і приватних клієнтів
 • Гарантія 364 дня!
  Гарантія на проведені ремонтні роботи та встановлені запчастини 12 місяців, без обмежень по пробігу.
 • Великий склад запчастин!
  Ми маємо свій склад запчастин. Миттєва поставка всіх необхідних запчастин для вашої автомобільної техніки.
 • Немає повторному ремонту!
  Блискучий ремонт з першого разу, ніяких повторних поломок - повна відсутність ситуацій «зробили, але знову зламалося».
 • Нічого зайвого!
  Будьте впевнені, що ми пропонуємо виключно тільки ті послуги, які дійсно необхідні вашому автомобілю.
 • Все прозоро!
  Майстер приймальник максимально доступно опише причину несправності, щоб внести ясність у Ваше розуміння.
 • Перевірено на собі!
  Проведемо тестову поїздку разом з Вами для більш точного визначення можливих причин несправності.

ЧОМУ «НЕМИРІВ-АВТО» КРАЩЕ ІНШИХ ПІДПРИЄМСТВ?

 • 1Повний спектр послуг
  Автосервіс «Немирів-Авто» пропонує повний спектр послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів всіх відомих марок.
 • 2Маємо власну виробничу базу
  Наша компанія працює в Немирові з 1998 року і має власну виробничу базу на якій проводить капітальний ремонт двигунів автомобілів.
 • 3Налагоджено виготовлення запчастин
  У цехах «Немирів-Авто» налагоджено виготовлення рукавів високого тиску, гільз ДВЗ, гідроциліндрів, карданних валів, гальмівних трубок.
 • 4Виготовлення деталей під замовлення
  У нас Ви можете замовити токарні, фрезерні, шліфувальні й розточувальні роботи

Є ПИТАННЯ?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!

Залишити заявку

Станція технічного обслуговування «Немирів-Авто»
вул. Горького, 4б, м.Немирів, 21100, обл.Вінницька, Україна
Телефон: +38 (067) 49 159 79,   +38 (097) 447 68 74


Режим роботи СТО:
будні 8:30 - 18:00
субота, неділя 8:30 - 18:00 тільки мийка автомобілів і шиномонтаж

Режим роботи автомагазину:
будні 8:00 - 18:00
субота, неділя 8:00 - 12:00

Режим роботи мотель-кафе «КАМЕЛОТ»:
цілодобова реєстрація гостей