Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
ШИНОМОНТАЖ

Пошук по сайту

Якість функціонування всієї ходової частини автомобіля і його ресурс залежить від правильної балансування покришок і дисків. Тому, шиномонтаж є однією з найважливіших технологічних операцій, що визначають правильність експлуатації гуми, пробіг шин, комфортність і безпеку їзди.

 

shinomontazh-01shinomontazh-02shinomontazh-03

shinomontazh-01shinomontazh-02shinomontazh-03

 

На шиномонтажній ділянці СТО «Немирів-Авто» встановлено обладнання - електро-механічний дископравний верстат «Сіріус універсал». Такий складний і трудомісткий процес, як ремонт автомобільних дисків, що вимагає наявності спеціального обладнання, проводиться на нашому СТО. Автолюбителям не варто поспішати позбуватися від пошкоджених дисків. Звертайтеся до нас і наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вам у прийнятті правильного рішення в цій ситуації. Верстат «Сіріус універсал» дозволяє усунути вм'ятини, погнутости, потертості, елліпсность дисків, їх радіальне і осьове биття, а також відновити профіль посадочних місць під установку шини.

 

shinomontazh-01shinomontazh-02shinomontazh-03

shinomontazh-01shinomontazh-02shinomontazh-03

 

Ремонт диска починається з діагностики ушкоджень, оцінки ступеня пошкоджень і ймовірності позитивного ремонту. У разі, якщо в процесі руйнування порушені маточинні частини диска, або спиця диска в місці її кріплення до обода, то ступінь позитивного відновлення вкрай малоймовірна. Безпечна експлуатація такого диска не забезпечується міцністю з'єднання.

 

У автосервісі «Немирів-Авто» працюють фахівці, які пройшли спеціальне навчання. Ми маємо весь комплекс обладнання для монтажу, балансування і ремонту шин і дисків для автомобілів, сільськогосподарської та спец техніки.

 

Ми ремонтуємо тільки ті диски, які підлягають відновленню, так як, в першу чергу, для нас важлива безпека наших клієнтів!

 
СТО «Немирів-Авто» - професійний підхід до ремонту і технічного обслуговування автомобілів корпоративних і приватних клієнтів
 
За 48 годин доставимо будь-яку деталь з Європи

Ми маємо в своєму розпорядженні великим набором запасних частин і витратних матеріалів. Ремонт Вашого автомобіля пройде максимально швидко і якісно
 

Є ПИТАННЯ?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!

Залишити заявку

Станція технічного обслуговування «Немирів-Авто»
вул. Горького, 4б, м.Немирів, 21100, обл.Вінницька, Україна
Телефон: +38 (067) 49 159 79,   +38 (097) 447 68 74


Режим роботи СТО:
будні 8:30 - 18:00
субота, неділя 8:30 - 18:00 тільки мийка автомобілів і шиномонтаж

Режим роботи автомагазину:
будні 8:00 - 18:00
субота, неділя 8:00 - 12:00

Режим роботи мотель-кафе «КАМЕЛОТ»:
цілодобова реєстрація гостей