Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
МЕХАНООБРОБКА

Пошук по сайту

Головка блоку циліндрів (ГБЦ) - один із найбільш важливих і відповідальних вузлів двигуна. На частку головки блоку і клапанного механізму доводиться до 50% всіх дефектів, пов'язаних з двигуном. Багаторічні дослідження зарубіжних і вітчизняних вчених свідчать про те, що якісний ремонт головки блоку, при чіткому дотриманні технології, здатний відновити її ресурс практично до 100%. Саме тому, ми з особливою увагою ставимося до технологій і обладнання, що застосовуються при ремонті головок блоку циліндрів.

 

Розбирання головок блоку циліндрів (ГБЦ)

 

Ремонт головок блоку циліндрів 

 

Розбирання ГБЦ на спеціальному стапелі.

 

Ремонт голівок блоку циліндрів 

 

Дефектация головок блоку циліндрів (ГБЦ)

 

Дефектация голівок блоку циліндрів 

 

Дефектация ГБЦ - це визначення фактичного стану деталей і механізмів та порівняння його з нормами, зазначеними в документації автомобіля.

Дефектация голівок блоку циліндрів 

 

Перелік типових несправностей головки блоку циліндрів:

  • Обрив ременя ГРМ з подальшою зустріччю клапанів з поршнем.
  • Прогорання прокладки з пошкодженням поверхні головки.
  • Поява тріщин в ГБЦ, внаслідок попадання газів в розширювальний бачок.
  • Викривлення головки блоку циліндрів
  • Пошкодження посадкових місць опор розподільчого вала.
 

Обробка сідла клапана головок блоку циліндрів (ГБЦ)

 

Обробка сідла клапана голівок блоку циліндрів (ГБЦ)

 

При ремонті ГБЦ відновлення робочої фаски сідла клапана проводиться на верстаті Mira VGX-91, за допомогою профільного різця. Герметичність з'єднання сідло-клапан перевіряють за допомогою вакуум-тестера. При такій якості обробки сідла притирання клапана  не потрібно.

 

Обробка сідла клапана голівок блоку циліндрів (ГБЦ)

 

Обробка сідла профільним різцем

 

Обробка сідла клапана голівок блоку циліндрів фасонним різцем

 
 

Заміна гнізда клапана головок блоку циліндрів (ГБЦ)

 

Заміна сідла також проводиться на верстаті Mira VG-91. Вирізається старе сідло, обробляється місце під нове сідло. Виготовлене зі спеціальної заготовки, нове сідло запресовують за допомогою спеціальної оправки, попередньо охолодивши його в рідкому азоті. Запресоване сідло обробляють з урахуванням залягання клапана, або відстані до торця клапана, згідно з даними виробника двигуна.

 
 

Заміна направляючих втулок клапанів головок блоку циліндрів (ГБЦ)

 

Заміна направляючих втулок в ГБЦ з алюмінієвих сплавів здійснюється з попереднім розігрівом ГБЦ, завдяки цьому, направляючі випрессовуються, без деформації посадкового місця в головці. Для випрессовування направляючих втулок з чавунних ГБЦ, нагрівати ГБЦ немає сенсу, оскільки коефіцієнт теплового розширення  чавуну незначний.

 

Заміна направляючих втулок клапанів голівок блоку циліндрів (ГБЦ) Заміна направляючих втулок клапанів голівок блоку циліндрів (ГБЦ) Заміна направляючих втулок клапанів голівок блоку циліндрів (ГБЦ)

 

Тест ГБЦ і блоків циліндрів на герметичність

 

Тестування ГБЦ на герметичність системи охолодження проводиться під тиском 2-4 атм, в спеціалізованій ванні. Повністю розібрану ГБЦ герметизують та фіксують на спеціальному поворотному столі і занурюють у ванну. Робоча температура води у ванні становить 70 - 80°С

 

Тестування ГБЦ на герметичність Тестування ГБЦ на герметичність Тестування ГБЦ на герметичність

Тестування ГБЦ на герметичність

 
 

ПлОскошліфувальні роботи

 

Пласкошліфувальні роботи голівок блоку циліндрів (ГБЦ)

 

Головки блоків циліндрів, блоки циліндрів бензинових і дизельних двигунів з алюмінієвих сплавів і чавуну, а також ГБЦ з металевими або керамічними форкамерами, впускні і випускні колектори шліфуються на 3Г71 або RC-900 верстатах. Площини деталей з однорідних матеріалів можуть відновлюватись на фрезерному верстаті.

 

Плоскошліфувальні роботи

 

Відновлення площини ГБЦ на вертикально-фрезерному верстаті.

 

Обробка сідла клапана голівок блоку циліндрів фасонним різцем

 

Відновлення площини ГБЦ на спеціалізованому верстаті Comec RC900 (Італія).

 

Відновлення клапана головки блоків циліндрів

 

Попередньо очищений від нагару клапан обробляють на спеціальному високоточному шліфувальному верстаті. Даний верстат забезпечує шліфування клапана з биттям робочої фаски не більше 0,02 мм, а також дає можливість вирівняти торець клапана.

 

Відновлення клапана головки блоків циліндрів Відновлення клапана головки блоків циліндрів

 

Верстат RV3000 фірми «ROSSI & KRAMER» призначений для обробки робочої і торцевої поверхонь клапанів, а також коромисел двигунів як легкових, так і вантажних автомобілів. Висока якість досягається за рахунок точності базування і фіксації клапана в роликових призмах(радіальне биття робочої фаски до 0,02 мм). Установка необхідного кута для обробки робочої фаски клапана проводиться точно і легко.

 

Відновлення клапана головки блоків циліндрів Відновлення клапана головки блоків циліндрів Відновлення клапана головки блоків циліндрів

 

PEG RV300 - це остання розробка фірми Rossi & Kramer (Італія) для відновлення клапанів.

Фірма Rossi & Kramer, яка виробляє обладнання для ремонту деталей двигуна під торговою маркою "Peg" ще з 1968 року, постійно модернізує своє обладнання у відповідності до вимог що пред'являються до ремонту сучасних двигунів.
Устаткування виробництва Rossi & Kramer характеризується точністю, надійністю і простотою експлуатації. На цьому верстаті можна якісно шліфувати клапани як від двигуна кар'єрного самоскида так і від двигуна сучасного мотоцикла. Саме тому це обладнання популярно у всьому світі і ми його придбали для нашої дільниці з ремонту головок блоку циліндрів

.

 

Відреставрована головка блоку двигуна Д-160

 

На фото показана відреставрована головка блоку двигуна Д-160. Виконано заміну сідел клапанів і планування поверхні на станку RC900. Сідла виготовлені на нашому обладнанні зі спеціального матеріалу і встановлені з використанням рідкого азоту. Після запресовки сідла оброблені профільним різцем Mira 4107, робоча фаска клапанів відновлена на верстаті RV3000.

 

Відреставрована головка блоку двигуна Д-160

 
 
СТО «Немирів-Авто» - професійний підхід до ремонту і технічного обслуговування автомобілів корпоративних і приватних клієнтів
 
За 48 годин доставимо будь-яку деталь з Європи

Ми маємо в своєму розпорядженні великим набором запасних частин і витратних матеріалів. Ремонт Вашого автомобіля пройде максимально швидко і якісно
 
 

НАМ ДОВІРЯЮТЬ СВОЇ АВТОМОБІЛІ

logo avtomir  Станція технічного обслуговування «Немирів-Авто»
zori podilla
nemiroff
sto partner
raba logo 200
1111
logo dark 200
МЕХАНООБРОБКА — Станція технічного обслуговування «Немирів-Авто»
МЕХАНООБРОБКА — Станція технічного обслуговування «Немирів-Авто»
МЕХАНООБРОБКА — Станція технічного обслуговування «Немирів-Авто»
 

Є ПИТАННЯ?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!

Залишити заявку

Станція технічного обслуговування «Немирів-Авто»
вул. Горького, 4б, м.Немирів, 21100, обл.Вінницька, Україна
Телефон: +38 (067) 49 159 79,   +38 (097) 447 68 74


Режим роботи СТО:
будні 8:30 - 18:00
субота, неділя 8:30 - 18:00 тільки мийка автомобілів і шиномонтаж

Режим роботи автомагазину:
будні 8:00 - 18:00
субота, неділя 8:00 - 12:00

Режим роботи мотель-кафе «КАМЕЛОТ»:
цілодобова реєстрація гостей