Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
МЕХАНООБРОБКА

Пошук по сайту

Після пробігу 80-100 тисяч кілометрів у таких автомобілів як: Peugeot 405, Peugeot 205, Peugeot 206, Peugeot 306, Peugeot 309, Citroen Berlingo, Citroen Xsara, Samand, Lifan, SMA з'являється люфт важелів задньої підвіски. При подальшій експлуатації такого автомобіля з'являється нерівномірний знос покришок задніх коліс, а на останній стадії «хвороби» колеса починають зачіпати арки коліс. Їздити так не можна - автомобіль починає підрулювати, втрачає керованість, що може привести до ДТП.

 

Ремонт торсіонних балок

Балка після реставрації.

 

Чому так стається? Справа в тому, що підшипники в важелях задньої балки не мають механізму поповнення мастила на поверхню кочення в процесі експлуатації. Це не передбачено заводом виробником.

 

Також чимало важливо, що автомобілі Пежо Партнер і Сітроен Берлінго, часто використовуються в комерційних цілях, з перевантаженням, що в умовах доріг України призводить до того, що підшипники розвалюються, не пройшовши і 60 тис кілометрів.

 

Отже, в умовах важкої експлуатації, підшипники важелів задньої балки Пежо і Сітроен необхідно обслуговувати, а при необхідності і змінювати ремкомплекти кожні 50 тисяч кілометров. Якщо цього не робити, то зношені голки підшипників зруйнують посадки в важелях і на пальцях. Якщо все-таки це сталося, і ви не відмовляєтесь купувати нові дорогі деталі ми можемо відновити задню балку Вашого автомобіля марок: Пежо 405, Пежо 205, Пежо 206, Пежо 306, Пежо 309, Пежо Партнер, Сітроен Берлінго, Сітроен Ксара, Саманд, Ліфан.

 

Ми гарантуємо максимально можливе збереження параметрів установки коліс задньої балки. Механічна обробка деталей на СТО «Немирів-Авто» проводиться на спеціалізованому обладнанні. Вимірювання параметрів установки коліс виконується на стенді Hoffman prizm 550.

 

Ремонт торсіонних балок

 

Діагностику та ремонт торсіоних балок автомобілів Peugeot, Citroen, Samand, Lifan виконує СТО «Немирів-Авто»

 

 
СТО «Немирів-Авто» - професійний підхід до ремонту і технічного обслуговування автомобілів корпоративних і приватних клієнтів
 
За 48 годин доставимо будь-яку деталь з Європи

Ми маємо в своєму розпорядженні великим набором запасних частин і витратних матеріалів. Ремонт Вашого автомобіля пройде максимально швидко і якісно
 
 

НАМ ДОВІРЯЮТЬ СВОЇ АВТОМОБІЛІ

logo avtomir  Станція технічного обслуговування «Немирів-Авто»
zori podilla
nemiroff
sto partner
raba logo 200
1111
logo dark 200
МЕХАНООБРОБКА — Станція технічного обслуговування «Немирів-Авто»
МЕХАНООБРОБКА — Станція технічного обслуговування «Немирів-Авто»
МЕХАНООБРОБКА — Станція технічного обслуговування «Немирів-Авто»
 

Є ПИТАННЯ?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!

Залишити заявку

Станція технічного обслуговування «Немирів-Авто»
вул. Горького, 4б, м.Немирів, 21100, обл.Вінницька, Україна
Телефон: +38 (067) 49 159 79,   +38 (097) 447 68 74


Режим роботи СТО:
будні 8:30 - 18:00
субота, неділя 8:30 - 18:00 тільки мийка автомобілів і шиномонтаж

Режим роботи автомагазину:
будні 8:00 - 18:00
субота, неділя 8:00 - 12:00

Режим роботи мотель-кафе «КАМЕЛОТ»:
цілодобова реєстрація гостей